Poza filmami whiteboard’owymi, profesjonalnie zajmuję się również fotografią eventową… na otwartych konferencjach i szkoleniach a także na zamkniętych warsztatach. Fotografuję tak, żeby być jak najmniej widocznym.

Powstaje wówczas naturalna pełna dokumentacja wydarzenia. Jeśli tylko trzeba, to oferuję też opcję z obróbką i udostępnianiem zdjęć na bieżąco/na żywo – czyli w chwili, w której prelegent schodzi ze sceny osoba odpowiedzialna za Twoje social media ma już ode mnie gotowe zdjęcie do publikacji :)

Działam głównie w Lublinie, Warszawie, Łodzi i Krakowie, ale i dużo jeżdżę po Polsce, więc jeśli to mnie potrzebujesz na swój event, zapraszam do kontaktu na orest.tabaka@gmail.com – zapytaj :)

Jako Klient zdjęcia otrzymujesz maksymalnie w 24-48h od wydarzenia, a w praktyce często (jeśli nie mam długiej trasy do domu) to i wieczorem/w nocy po wydarzeniu.

Prowadzę firmę, wystawiam Faktury VAT 23%.

fotograf na konferencję, eventowy, szkolenia, konferencja, fotografia produktowa Lublin, Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków, cała Polska i Europa